„Jedynki literki – szkolne bohaterki”

literki

Szanowni Państwo

Zbliża się koniec wielkiej inwestycji, która w znaczący sposób poprawi warunki nauki naszych uczniów. W części łączącej pływalnię ze starą częścią szkoły znajdują się dwie świetnie wyposażone pracownie informatyczna oraz do nauki języków obcych, dwie  świetlice. Jedna z nich jest dostosowana do prowadzenia do południa zajęć lekcyjnych, a po nich zajęć pozalekcyjnych i świetlicowych. Druga sala posiada zaplecze do wydawania posiłków oraz będzie pełnić funkcję jadalni. W łączniku znajdują się również gabinet pedagoga i psychologa, kancelaria szkolna, gabinet dla dyrektorów oraz zaplecze socjalne. W części korytarzowej ustawione są szafki dla uczniów klas VII i VIII.

Szkoła jest połączona ciągiem komunikacyjnym z pływalnią. Oprócz tej inwestycji zostały zmodernizowane nowoczesne boiska szkolne do gier zespołowych, bieżnia i skocznia wraz z trybunami. Całość spaja pięknie zaprojektowane otoczenie szkoły. Pracownicy szkoły oraz rodzice będą mieli do dyspozycji nowy, utwardzony brukiem parking. Jako dyrektor będę zarządzać budynkami szkolnymi, łącznikiem, boiskami, natomiast pływalnią administrować będzie GOKiS.

Zwracam się z gorącą prośbą do absolwentów, rodziców naszych uczniów, pracowników o pomoc w sfinansowaniu zakupu oraz montażu nazwy szkoły wykonanej na specjalnej konstrukcji ze złotych, metalowych liter ( wys. liter od 25 cm do 33 cm, cała nazwa 6,6 m na 1,25 m). Koszt całego przedsięwzięcia wynosi około 7000 zł. Akcja ta świetnie wpisze się w niecodzienne wydarzenie naszej placówki, jakim będzie oficjalne otwarcie  nowej części szkoły oraz boiska i parkingu.

Proponuję akcję symbolicznego wykupu literek, których wartość wyceniam na 50 zł za sztukę. Działanie to będzie naszym drobnym wkładem- cegiełką w realizację rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich.  Pieniądze proszę wpłacać na konto Rady Rodziców z zaznaczeniem akcja  „ Jedynki literki – szkolne bohaterki” – litera …..

nr konta Rady Rodziców 98 9574 0005 2001 0005 7378 0001

Oczywiście zwyczajowo pięknie podziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wręczymy certyfikat wykupionej literki.

 

 Z poważaniem dyrektor szkoły

                                                                  Lidia Reps