Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

2 wrześnie inaugurację roku szkolnego 2024/2025 rozpoczął pierwszy dzwonek. Koniec wakacji, czas na naukę! W pięknie udekorowanej sali zabrali się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Uroczystość ta była szczególnym wydarzeniem  dla naszych pierwszaków, którzy tego dnia po raz pierwszy przekroczyli mury szkoły.

Pierwszoklasiści zebrani na dziedzińcu szkoły pierwszy raz ujrzeli swoje nowe wychowawczynie i o godzinie 9:00, przy gromkich brawach weszli do sali.

Panie Wicedyrektor Beata Zielińska oraz Iwona Więcko powitały zgromadzonych i przedstawiły wychowawców klas oraz nauczycieli rozpoczynających pracę w naszej placówce.

W pierwszej części inauguracji nowego roku szkolnego wzięła udział Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie p. Katarzyna Sebzda-Sztul, która życzyła uczniom sukcesów, motywacji i zapału do nauki.

Głos zabrała również Dyrektor szkoły p. Ewa Winnicka, kierując szczególnie ciepłe słowa do najmłodszych uczniów rozpoczynających swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole.

Uczniowie klas IV-VIII również uroczyście i radośnie powitali rok szkolny o godz. 10:00.

Po częściach oficjalnych uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali informacje na temat organizacji pracy swojej klasy.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.