Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 30.09.2024r. nasza szkoła była organizatorem gminnego etapu zawodów w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wzięły udział reprezentacje 5 szkół z terenów gminy Kąty Wrocławskie: ZSP Smolec, SP Gniechowice, SP Krzeptów, SP Sadków i reprezentacja naszej szkoły SP 1 Kąty Wrocławskie.

Zawodnicy mieli do pokonania dystans 6×800 i 6×1200 metrów.

W Igrzyskach Dzieci do etapu powiatowego awansowała szkoła z Krzeptowa (dziewczynki) oraz SP z Gniechowic (chłopcy), w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej naszą gminę reprezentować będą ZSP Smolec (dziewczęta i chłopcy).

Reprezentanci naszej szkoły- Igrzyska Dzieci (klasy 6 i młodsze, chłopcy II miejsce, dziewczęta IV miejsce):

1. Patryk Dudziec kl 5b
  2. Mateusz Rajkowski kl 5b
  3. Michał Żak kl 5c
  4. Oleksandra Kinakh kl 6a
  5. Kaja Babert kl 6b
  6. Kalina Kopeć kl 6b
  7. Borys Jobda kl 6c
  8. Antonina Kropielnicka kl 6c
  9. Ryszard Małkowicz kl 6c
  10. Błażej Pawłowski kl 6c
  11. Joanna Rymarczyk kl 6c