Dzień Otwarty Jedynki

6 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców i opiekunów.

Pani dyrektor Ewa Winnicka przywitała zgromadzonych gości i omówiła specyfikę pracy w naszej placówce, przedstawiła krótko harmonogram Dnia Otwartego i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia pt. „Bajkowe prawa dziecka” w wykonaniu uczniów koła teatralnego pod kierunkiem p. Magdaleny Kościelnej.

Po części artystycznej dzieci, pod opieką rodziców zwiedzały budynki szkolne i uczestniczyły w zajęciach, przygotowanych i prowadzonych przez nauczycieli.

„Drzwi otwarte” były okazją do pokazania zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii nauczania oraz do spotkania z kadrą pedagogiczną.

Wszystkie zajęcia przygotowane dla dzieci były ciekawe, o czym świadczy fakt, że biorący w nich udział dzieci nie chciały wyjść do domu.

Na pamiątkę tego wydarzenia wszyscy goście otrzymywali pamiątkę udziału oraz słodką niespodziankę.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za miłe spotkanie, wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy w mury naszej szkoły już jako uczniów klasy pierwszej.

Iwona Gidzińska