Dyskoteka andrzejkowa

p1490647

Andrzejki to świetny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując 25.11.16r. dyskotekę, która obfitowała różne atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski klas IV-VI.

Nasza DJ, uczennica klasy 6b Dominika Wierzbicka zadbała, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć, wysłuchać przepowiedni. Niewątpliwą atrakcją wieczoru była „bitwa taneczna”, w której zwyciężczynią została Iga Bigda z klasy 4b.

Andrzejkowe szaleństwo trwało do 19.00, choć przykro było kończyć tak udaną zabawę. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!!!

Wszyscy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie ostatnia taka dyskoteka…

Opiekun SU: Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć