Dolnośląska Gala Talentów

20170321_113254

Dnia 21.03.2017r. uczennice naszej szkoły brały udział w niezwykłym wydarzeniu- eliminacjach do VII Dolnośląskiej  Gali  Talentów.  Martyna i Karolina Moczkodan z kl. Vc przygotowały występ wokalny. Zaprezentowały utwór Mieczysława Szcześniaka ‘Sercem patrz’.  W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie z 22 szkół z rejonu wrocławskiego. Zaproszeni goście oraz uczniowie mogli podziwiać różne uzdolnienia i talenty młodych ludzi. Królowały występy wokalne, sportowe, gra na instrumentach, taniec, gimnastyka sportowa. Impreza była spektakularnym festiwalem uczniowskich talentów. Dziewczynkom  gratulujemy udanego występu, a wszystkich uczniów zachęcamy do pokazu swoich umiejętności i zainteresowań podczas Szkolnej Gali Talentów.

20170321_113517