Projekt edukacyjny „Wycieczka”

W marcu i kwietniu 2024 roku uczniowie naszej szkoły, dzięki współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Kątach Wrocławskich, realizowali konkursowy projekt edukacyjny  „Wycieczka”.  W ramach zadań projektowych uczyli się planować wycieczkę, opracowywać szczegółowy jej harmonogram, konstruować kosztorys.

Dzięki podjętym działaniom rozwijali przedsiębiorczość  i kreatywność, gdyż musieli wykazać się umiejętnością pozyskania środków na pokrycie kosztów wycieczki  w formie klasowej współpracy.  Klasy, które zwyciężyły w szkolnej rywalizacji, otrzymały  nagrody pieniężne  z Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich. Zostaną one spożytkowane  na dofinansowanie do  wycieczek, odbędą się  one  do końca tego roku szkolnego. Gratulujemy uczniom i wychowawcom klas.

Serdecznie dziękujemy  Zarządowi Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich za umożliwienie uczniom

tak ciekawej i inspirującej do działania formy aktywności.

Ewa Winnicka