Pożegnanie ABSOLWENTÓW SZKOŁY

23 czerwca 2022r. odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły.

Po przywitaniu zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły siódmoklasistom. Absolwenci złożyli także ślubowanie wierności i rozsławiania dobrego imienia szkoły. Wszystkim uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauczaniu wychowawcy wręczyli nagrody książkowe, a wszystkim absolwentom – dyplomy ukończenia szkoły.

Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce w roku szkolnym 2021/2022 uzyskując średnią co najmniej 4,75:

Klasa 8a:

6. Alicja Wiśniewska
  7. Martyna Kucza
  8. Julia Wrzeszcz

Pani dyrektor pogratulowała uczniom uzyskania stypendium za najwyższe wyniki w nauce oraz za sukcesy w konkursach przedmiotowych i sportowych.

Stypendia naukowe uzyskali:

1. Natalia Mietelska
  2. Mateusz Gałązka
  3. Kamil Czaja
  4. Michał Knap
  5. Julia Denes
  6. Kacper Bekieszczuk
  7. Eliza Klimczak
  8. Szwabowska Aleksandra
  9. Martyna Cholewa
  10. Dominika Jarosz
  11. Olga Koralewicz
  12. Martyna Kucza

Stypendia sportowe uzyskali:

1. Krzysztof Gidziński
  2. Bartosz Rajca

Wychowawcy podziękowali także rodzicom za ich pomoc i wsparcie w organizacji wydarzeń klasowych, a rodzicom uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce wręczono listy gratulacyjne.

Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru pod batutą pani Pauliny Buczkowskiej.

Ósmoklasiści zakończyli apel piękną piosenką poprzedzoną muzyczną rapsodią ze szkolnego wyjątkowego życia. Klasy siódme także pożegnały starszych kolegów wesołą scenką i wręczyły im pamiątkowe upominki.

Na koniec uroczyście pożegnano ustępującą z funkcji dyrektora szkoły PANIĄ LIDIĘ REPS wręczając jej świadectwo wzorowego dyrektora.

GALERIA – uroczystość pożegnania absolwentów