Zestaw podręczników dla uczniów klas 1-3 na rok szkolny 2022/2023

Szkolny zestaw podręczników i  materiałów ćwiczeniowych obowiązujących   w  Szkole Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich w roku szkolnym 2022/2023.

Wykaz podręczników do pobrania

Wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023 – klasa I

PRZEDMIOTAUTORTYTUŁWYDAWNICTWO 
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNABarbara Mazur Beata Sokołowska Katarzyna Zagórska„Gra w kolory” Podręcznik do języka polskiego 4 części Ćwiczenia do języka polskiego 2 części Zeszyt do kaligrafii Ćwiczenia do matematyki 2 części Zbiór zadań do matematyki Wyprawka Karty muzyczne Kaligrafia Płyta na zajęcia komputeroweMac Edukacjapodręcznik-                zasoby biblioteki,   ćwiczenia- zakupione z dotacji MEiN
JĘZYK ANGIELSKIBruni Cristiana, Lochowski Tessa„New English Adventure 1”- podręcznik “New English Adventure 1” -ćwiczeniaPearsonpodręcznik-                zasoby biblioteki,   ćwiczenia- zakupione z dotacji MEiN
RELIGIARedakcja: Ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak  KLASA 1 „Poznaję Boży Świat” Redakcja: Ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak  Jednośćzakupują rodzice

Wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023  – klasa II

PRZEDMIOTAUTORTYTUŁWYDAWNICTWO 
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNABarbara Mazur Beata Sokołowska Katarzyna Zagórska      „Gra w kolory” Podręcznik 4 części – 2 semestry Ćwiczenia 2 części Ćwiczenia matematyka 2 części Zbiór zadań do matematyki Ćwiczenia usprawniające czytanie                       i pisanie Edukacja informatyczna CDMAC Edukacjazakupione z dotacji MEiN
JĘZYK ANGIELSKILambert Viv, Worrall Anne „New English Adventure 2”- podręcznik “New English Adventure 2” ćwiczenia  Pearsonzakupione z dotacji MEiN
RELIGIAks. T.Śmiech E. Kondrak B.Nosek„Odkrywam Królestwo Boże” –podręcznikJednośćzakupują rodzice

Wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023  – klasa III

PRZEDMIOTAUTORTYTUŁWYDAWNICTWO 
  EDUKACJA WCZESNOSZKOLNABarbara Mazur Beata Sokołowska Katarzyna Zagórska„Gra w kolory” Podręcznik do języka polskiego 4 części Podręcznik/matematyka Ćwiczenia do języka polskiego 2 części Ćwiczenia do matematyki 2 części Ćwiczenia ortograficzno -gramatyczne Zbiór zadań do matematyki Płyta na zajęcia komputeroweMac Edukacjapodręcznik-                zakupione z dotacji MEiN   ćwiczenia- zakupione z dotacji MEiN
JĘZYK ANGIELSKILambert Viv, Worrall Anne „New English Adventure 3”-podręcznik “New English Adventure 3” ćwiczeniaPearsonpodręcznik-                zasoby biblioteki,   ćwiczenia- zakupione z dotacji MEiN
RELIGIAks. T.Śmiech E. Kondrak B.Nosek„Jezus jest z nami” podręcznik „Jezus jest z nami” zeszyt ćwiczeńJednośćzakupują rodzice