Zdalni zdolniacy z pierwszej klasy

Uczniowie klasy 1c , którzy niedawno rozpoczęli swoja szkolna przygodę, po raz pierwszy stanęli w obliczu zdalnego nauczania.  Okazało się jednak, że pierwszoklasiści radzili sobie doskonale. Byli świetnie zorganizowani i przygotowani do zajęć. Opanowali umiejętność łączenia się z nauczycielem, poznali zasady spotkań online i starali się ich przestrzegać.

Pracowali bardzo pilnie i z wielkim zaangażowaniem.  Klasa 1c jest przykładem na to, że niezależnie od okoliczności, zawsze można się świetnie bawić!

         Po dwóch dniach „zajęć przed monitorem” pierwszaki  stwierdziły, że taka szkoła to nuda! Ale przecież, nic tak nie pobudza kreatywności jak nuda! To właśnie nuda często staje się początkiem najciekawszych zabaw i zajęć, a także motywuje do podjęcia działania i wspiera poszukiwanie twórczych rozwiązań.

Zatem wszystkie dzieci wspólnie poszukały  nieoczywistych rozwiązań….  podczas lekcji, na której główna bohaterką dnia była głoska „ Z” , postanowili  skonstruować ZAMKI!

Spójrzcie tylko, jak ich nieograniczona pomysłowość i wyobraźnia pozwoliła wyczarować zameczki … zamki… i zamczyska!

Dzięki temu zasługują na miano Zdalnych Zdolniaków J!!!

                                                            Wychowawca klasy 1c

                                                          Agnieszka Krzyżanowska