Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV i V

DSC_0785

24 czerwca to ostatni dzień szkoły i początek wakacji. Za nami rok, który obfitował w wiele wydarzeń szkolnych. Możemy być dumni z naszych Uczniów.

Wielu z nich uzyskało dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia w wielu konkursach przedmiotowych. Najlepsi otrzymali nagrody książkowe.

 

Klasa IV a wychowawczyni: Magdalena Kudlak

Wyróżnieni uczniowie: Bieszczad Zuzanna, Borowiak Hanna, Jarosz Natalia, Kucza Kamil, Kuszell Michał, Malczyk Klara, Rokicki Aleksander, Rybczyńska Martyna, Trzaska Alicja, Victor Aleksandra, Walenciak Michał, Walenciak Marcin, Zawiślańska Karolina.

 

Klasa IV b wychowawczyni: Anna Pluskota

Wyróżnieni uczniowie: Bagińska Karolina, Chabzda Julia, Chądzyńska Dominika, Goliński Maciej, Konarski Rafał, Krzan Marcel, Nowicka Milena, Pysiewicz Cyprian, Szydłowski Bartosz, Szydłowsko Konrad, Wójciak Aleksandra.

 

Klasa IV c wychowawczyni: Marta Mędrek

Wyróżnieni uczniowie: Stanisław Regucki, Maciej Pytel, Karolina Moczkodan, Martyna Moczkodan

 

Klasa V a wychowawczyni: Lucyna Dziubczyńska- Szram

Wyróżnieni uczniowie: Chwastyk Piotr, Dykiel Szymon, Korkuś Anna, Maniak Marta, Martka Mateusz, Niewiadomska Izabela, Sałdyka Martyna, Sobolewska Anastazja, Sudoł Oliwia, Wolińska Patrycja, Wójcik Krzysztof.

Klasa V b wychowawczyni: Krzysztof Krzyżański

Wyróżnieni uczniowie: Andrzejewski Bartosz, Czerwińska Emilia, Drab Marta, Durska Katarzyna, Kowalski Mateusz, Kraska Wojciech, Kucharski Tomasz, Kurasiewicz Igor, Mikosz Jan, Napiwocka Iga, Pacyna Michał, Płuska Konrad, Strzelecka Rozalia, Szczepański Mateusz, Wierzbicka Dominika, Zabrzeńska Adrianna.

 

Klasa V c wychowawczyni: Joanna Kozińska- Nyckowska

Wyróżnieni uczniowie: Cap Jakub, Chwastyk Julia, Gidzińska Aleksandra, Gidziński Michał, Jagielski Jakub, Kucypera Natalia, Ostapiuk Marek, Ożóg Bartosz, Szczepanowska Eliza, Wilczyńska Karolina, Włodarczyk Martyna, Woźniak Weronika.

 

Wśród uczniów klas IV i V są stypendyści:

Bieszczad Zuzanna, Jarosz Natalia, Rybczyńska Martyna, Victor Aleksandra, Walenciak Michał, Walenciak Marcin, Konarski Rafał, Szydłowski Bartosz, Szydłowski Konrad, Wójciak Aleksandra, Regucki Stanisław, Chwastyk Piotr, Drab Marta, Durska Katarzyna, Wierzbicka Dominika, Zabrzeńska Adrianna, Jagielski Jakub, Ożóg Bartosz, Szczepanowska Eliza, Woźniak Weronika.

Stypendia za szczególne osiągnięcia sportowe uzyskali:

Kacper Kuczek

Podczas części artystycznej wystąpili uczniowie, którzy wyróżnili się podczas szkolnej Gali Talentów.

 

Marta Drab

DSC_0812

Marcel Krzan

 DSC_0837

Kacper Kuczek

DSC_0848

Karolina Moczkodan

DSC_0890

Drodzy Uczniowie

Kończycie zajęcia szkolne wypełnione intensywną pracą, ostatni przed wakacjami dzwonek zapowiada wytchnienie od codziennych obowiązków, a także więcej wolnych chwil na realizację pomysłów zazwyczaj odkładanych „na później”.

Życzymy Wam spełnienia wakacyjnych planów, odpoczynku oraz poznawania nowych miejsc i ludzi. Korzystając ze swobody pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i zachowaniu rozwagi w czasie wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Galeria zdjęć