Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

O godz. 10.30 23 czerwca 2023r. zabrzmiał ostatni dzwonek dla uczniów w tym roku szkolnym, a tym samym rozpoczął się apel , na którym przedstawiono skład nowego pocztu sztandarowego, wręczono nagrody uczniom, którzy za najwyższe wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe otrzymali stypendium oraz za wysoki wynik w konkursie Zdolny Ślązak. Następnie każdy wychowawca wręczył nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce, którzy uzyskali średnią co najmniej 4,75 i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Uroczystość przeplatana była występami szkolnego chóru GAMMA. Pani wicedyrektor Iwona Więcko życząc wszystkim radosnych, bezpiecznych wakacji zakończyła apel, a uczniowie udali się do klas po wyczekiwane świadectwo promocji do następnej klasy.

Miłego wypoczynku WSZYSTKIM życzy grono pedagogiczne i pracownicy administracyjni szkoły!

Do zobaczenia 4 września 2023r.!

GALERIA ZDJĘĆ