Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

IMG_1749

Dziś ostatni dzień szkoły i początek wakacji. Za nami rok, który obfitował w wiele wydarzeń szkolnych.

Możemy być dumni z naszych Uczniów. Wielu z nich uzyskało dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia w wielu konkursach przedmiotowych. Najlepsi otrzymali nagrody książkowe.

IMG_1750

KLASA I a wychowawczyni:  Beata Zielińska

IMG_1758

Wyróżnieni uczniowie:Piotr Antoszczyszyn, Miłosz Badylak, Dawid Basiński, Jędrzej Bąbolewski, Aleksandra Bednarz, Martyna Czarko, Lidia Czekańska, Natalia Filipek, Fabian Gumienny – Chrobak, Aleksandra Jarosz, Miłosz Kotala, Bartosz Kozdrowski, Natalia Rajca, Aleksandra Szram, Anna Trzaska, Tytus Widziszewski, Emilia Zientek.

KLASA I b wychowawczyni: Aneta Grzeszczuk

IMG_1764

Wyróżnieni uczniowie: Iga Bigda , Kacper Grabek, Łucja Iwaniczek, Marcin Kulba, . Hubert Kuźmicki, Maja Michór, Bartosz Nawrot , Dominik Pawłowski, Maciej Szwaj, Miłosz Topol, Hugo Wawrzyniak, Michl Witaszek, Karolina Woźniak, Emilia Zapała, Zuzanna Żygadło.

KLASA I c  wychowawczyni: Iwona Gidzińska

IMG_1777

Wyróżnieni uczniowie: Czarko-Wsiutycz Alicja, Górniak Jakub, Horak Jakub, Konsik Natalia, Kowal Oliwia, Łochowski Szymon, Ostrowski Adrian, Skiba Maja, Tarnowicz Antoni, Tondel Maja, Unton Zuzanna, Wilczyńska Daria, Zbroszczyk Mateusz, Zeszut Blanka.

KLASA II a wychowawczyni: Renata Palińska

IMG_1783

Wyróżnieni uczniowie: Zuzanna Bieszczad, Natalia Jarosz, Adam Kamiński, Michał Arasimowicz, Kamil Kucza, Damian Lorenc, Klara Malczyk, Karol Rajewski, Aleksander Rokicki, Martyna Rybczyńska, Alicja Trzaska, Alexsandra Victor, Marcin Walenciak, Michał Walenciak, Przemysław Demidowski.

 KLASA II b wychowawczyni: Iwona Szwabowska

IMG_1789

Wyróżnieni uczniowie: Karolina Bagińska, Julia Chabzda, Dominika Chądzyńska, Dominik Chwastyk, Maciej Goliński, Rafał Konarski, Stanisław Machnicki, Milena Nowicka, Cyprian Pysiewicz, Dominika Strugała, Patryk Szohner, Konrad Szydłowski, Aleksandra Wójciak.

KLASA II c  wychowawczyni: Urszula Szczypniak

IMG_1796

Wyróżnieni uczniowie: Tomasz Czaja, Konrad Kłaczkiewicz, Karolina Moczkodan, Martyna Moczkodan, Amelia Orska, Martyna Rajca, Stanisław Regucki, Oliwier Salski, Nadia Stelmach, Iwo Wawrzyniak.

KLASA III a   wychowawczyni:  Alicja Drab

IMG_1803

Wyróżnieni uczniowie: Chwastyk Piotr,  Dykiel Szymon, Korkuś Anna, Kucharski Tomasz, Maniak Marta,      Martka Mateusz, Matła Paweł, Niewiadomska Izabela, Sałdyka Martyna, Sobolewska Anastazja, Sudoł Oliwia, Wolińska Patrycja, Wołoszyn Julia.

KLASA III b wychowawczyni: Alicja Szram

IMG_1811

Wyróżnieni uczniowie: Bartosz Andrzejewski, Marta Drab, Katarzyna Durska, Mateusz Kowalski, Wojciech Kraska, Igor Kurasiewicz, Jan Mikosz, Iga Napiwocka, Martyna Napiwocka, Michał Pacyna, Igor Pasternak, Oleg Pasternak, Konrad Płuska, Rozalia Strzelecka, Mateusz Szczepański, Dominika Wierzbicka.

KLASA III c wychowawczyni:  Barbara Łatko

IMG_1821

Wyróżnieni uczniowie: Jakub Cap, Julia Chwastyk, Aleksandra Gidzińska, Michał Gidziński, Jakub Jagielski, Cyprian Kubisz, Natalia Kucypera, Oliwia Medyńska, Adam Niedźwiedzki, Marek Ostapiuk, Bartosz Ożóg, Maksymilian Stasiak, Eliza  Szczepanowska, Wilczyńska Karolina, Martyna Włodarczyk,  Weronika Woźniak, Filip Waliszak.

Klasa IV a wychowawczyni: Joanna Palińska

DSC04614

Wyróżnieni uczniowie: Agnieszka Pieczonka, Wiktor Pigułeczka, Wiktoria Gosek, Szymon Leszczar, Jakub Rajkowski, Marcelina Żeligowska, Justyna Poczesna

Klasa IV b wychowawczyni: Katarzyna Szylar-Łęczycka

DSC04615

Wyróżnieni uczniowie: Bieniek Oliwia, Kmiecik Agata, Królikowski Ryszard, Miazek Weronika, Szczepańska Kamila, Tomczuk Krzysztof, Wojciechowska Karolina

Klasa IV c wychowawczyni: Sylwia  Wakuła
DSC04616

Wyróżnieni uczniowie: Magdalena Dudziec, Patryk Gruda, Kinga Klimczak, Marcin Konarski, Maciej Łukasiak, Aleksandra Partyka, Amelia Pudlik, Wiktor Wójcik

Klasa V a wychowawczyni: Iwona Więcko
DSC04617

Wyróżnieni uczniowie: Nikola Choma, Daniel Czech, Milena Laskowska, Anna Lazar, Jagoda Linder, Julianna Osada- Jabłońska, Sara Pązik, Michał Protaś, Sylwia Rewaj-4,92

Klasa V b wychowawczyni: Elżbieta  Pluta
DSC04618

Wyróżnieni uczniowie: Szczepanowska Oliwia, Kuriata Kamila, Bielak Martyna,  Wychowaniec Lilianna, Wilczyński Aleksander , Ucherek Adam, Piśniakowska Julia, Matła Gabriela, Czarko Wasiutycz Ewelina,  Skiba Martyna, Dykiel Krzysztof,  Dołowicz Kacper, Kulikowska Małgorzata, Ostapiuk Piotr

Klasa V c wychowawczyni: Monika  Górniak
DSC04619

Wyróżnieni uczniowie: Bartosz Kucypera , Natalia Kwapisz, Julia Łochowska, Katarzyna Pluskota, Zuzanna Podobińska, Filip Szczepański,  Laura Szpak, Paula Utnik, Nathalie Victor, Oliwia Walkowiak, Radosław Zakrzewski

Wśród uczniów klas IV i V są stypendyści:

Agnieszka Pieczonka, Oliwia Szczepanowska, Julia Łochowska, Katarzyna Pluskota, Nathalie Victor, Radosław Zakrzewski

Stypendia za szczególne osiągnięcia sportowe uzyskali:

Krzysztof Dykiel oraz Adam Ucherek

Zakończenie roku to również okazja do podziękowań dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły za trud, cierpliwość i poświęcenie włożone w ich pracę. Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli kwiaty na ręce pani dyrektor i wicedyrektor.

IMG_1836

IMG_1832

Drodzy Uczniowie

Kończycie zajęcia szkolne wypełnione intensywną pracą, ostatni przed wakacjami dzwonek zapowiada wytchnienie od codziennych obowiązków, a także więcej wolnych chwil na realizację pomysłów zazwyczaj odkładanych „na później”.

Życzymy Wam spełnienia wakacyjnych planów, odpoczynku oraz poznawania nowych miejsc i ludzi. Korzystając ze swobody pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i zachowaniu rozwagi w czasie wakacji.

 zdjęcia z galerii