Zajęcia czytelnicze z Albertem Albertsonem w bibliotece GOKiS

We wrześniu drugoklasiści zostali zaproszeni do Miejskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia czytelnicze, których głównym bohaterem był Albert Albertson, postać z serii książek szwedzkiej autorki  Gunilli Bergström.

Zajęcia miały na celu na celu pogłębienie świadomości społecznej o potrzebie głośnego czytania dzieciom, rozwijanie pasji czytania i zainteresowania literaturą, a także uczenie prawidłowych zasad zachowania się w kontakcie z książką.

W trakcie zajęć uczniowie zwiedzili bibliotekę, wysłuchali jednego z opowiadań, rozmawiali o emocjach, wykonywali prace plastyczne i odgrywali scenki dramowe.

Uczniowie klas IIb i IIc serdecznie dziękują  p. Alicji Adamczak oraz p. Natalii Stankiewicz za poprowadzenie ciekawych zajęć czytelniczych.

GALERIA ZDJĘĆ