Zajęcia czytelnicze w przedszkolu

P1140168

        Dnia 12 maja 2016 r. uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią Alicją  Łęgocką-Drab udali się do swoich młodszych kolegów z Publicznego Przedszkola w  Kątach Wrocławskich, by zaprezentować im swoje czytelnicze umiejętności i  zachęcić ich do nauki czytania.

Trzecioklasiści przygotowali opowieść o  biedronce, która nie mogła doczekać się wiosny. Bardzo starali się   przedstawić młodszym kolegom  poprawną technikę czytania i wzbudzić ich  zainteresowanie. Dzieci z grupy “Biedroneczki” uważnie wysłuchały czytanego  opowiadania, uruchomiły też swoją wyobraźnię słuchając fragmentu utworu  “Wiosna”A. Vivaldiego. To było miłe spotkanie, zakończone słodkim poczęstunkiem  i chwilą wspólnej zabawy na dywanie ( jak za “starych” przedszkolnych  czasów).

Alicja Łęgocka – Drad

P1140168

P1140169

P1140167