Zachęcamy do udziału w konkursie

konkurs_reklama

Zapraszamy uczniów klas I – VI do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym pt. „Matematyka – Lubię to!”.

W etapie szkolnym wyłonimy zwycięzców na poziomie każdej klasy. Do etapu ogólnopolskiego zostanie przesłana tylko jedna praca w kategorii klas I – III oraz jedna praca w kategorii klas IV – VI.

Prace przynosimy do wychowawców do 9 grudnia.

Zadaniem uczestników Konkursu jest zilustrowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat „Matematyka – Lubię to!”. Każdy uczestnik Konkursu wykonuje własnoręcznie (bez pomocy osób trzecich) pracę na płaszczyźnie w dowolnej technice (malarskiej, rysunkowej, graficznej, mieszanej), w formacie A4 lub A3. Każdy uczestnik Konkursu nadaje tytuł swojej pracy, dodatkowo może dodać krótki opis.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie organizatora

Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

http://www.snm.edu.pl/p/konkurs-matematyka-lubie-to.html