Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

W czwartek 20.10.2016 nasza szkoła wzięła udział w eliminacjach powiatowych turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Chłopcy z klas II i III godnie reprezentowali barwy „Jedynki” w składzie: Filip Pac, Filip Kobza, Dawid Szohner, Jakub Litwin, Bartek Domalaczny, Stasiu Wilczek, Bartek Wojciechowski i Igor Gajewski.

W fazie grupowej przyszło nam zmierzyć się z zespołami: UKS GOKiS Kąty Wrocławskie, SP Chrząstawa I, SP Chrząstawa II. Chłopcy zanotowali jedną porażkę i dwa zwycięstwa awansując tym samym do  półfinału w którym ulegliśmy jak się później okazało zwycięzcy całego turnieju. Bardzo dobre zawody w wykonaniu chłopców, którzy byli jedną z młodszych drużyn w turnieju. Zarówno gra, postawa jak i zaangażowanie zawodników dobrze wróżą na przyszłość. Za rok z pewnością weźmiemy udział w kolejnej edycji rozgrywek.

mms_img20497305660