XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

dav

Nasza szkoła uczestniczyła 1 października 2021 r. w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji było zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Przez ostatni tydzień września poprzedzający dzień akcji uczniowie klas 4 i 5 trenowali tabliczkę mnożenia na lekcjach matematyki, przerwach oraz w domu. Korzystali z gier, zabaw, programów komputerowych dotyczących tabliczki mnożenia, ale także mieli możliwość powtarzania tabliczki korzystając z dekoracji szkolnej. Po intensywnym treningu w dniu
1 października czwartoklasiści i piątoklasiści przystąpili do egzaminu z tabliczki mnożenia. Każdy uczeń musiał zmierzyć się z losowo wybranymi 5 przykładami. Uczniowie doskonale poradzili sobie i wszyscy otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.

Szkolni koordynatorzy akcji:

Marta Czekałowska

Małgorzata Czarnik Karolina Kuszel