Wywiadówka na sportowo w klasie VIC

P1470497Dnia 19.05.2016r. w klasie 6c odbyła się wywiadówka na sportowo, która składała się z trzech części. Pierwszą częścią było spotkanie z dyrekcją szkoły oraz pedagogiem szkolnym, na którym można było pogłębić swoją wiedzę na temat powszechnych problemów dotyczących dzieci i młodzieży: cyberprzemoc i dopalacze.

Następnie odbyło się zebranie z wychowawczynią, podczas którego omówione zostały bieżące sprawy oraz przedstawione zostały proponowane oceny końcoworoczne z poszczególnych przedmiotów i zachowania uczniów.

            Trzecia część spotkania odbyła się na sali sportowej naszej szkoły.

P1470440

            W zajęciach udział wzięli zarówno rodzice jak i uczniowie z klasy 6c. Odbyły się berki, ćwiczenia w rzędach z piłkami. Główną częścią lekcji była gra w „Dwa ognie”. Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w lekcji. Rodzice dopingowani przez dzieci wykonywali ćwiczenia z wielkim zapałem. Było dużo śmiechu i wspólnej zabawy. A to kto jest najlepszy tak naprawdę nie miało żadnego znaczenia- wszyscy byliśmy zwycięzcami bo sport to zdrowie:)))

Dziękuję  wszystkim uczniom i rodzicom za  przybycie, zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

                                                                                                          Prowadząca lekcję

Sylwia Wakuła

(wychowawczyni klasy 6c)

zapraszamy do galerii zdjęć: