Wyniki świetlicowego konkursu „Brzechwa dzieciom”

 

Dnia 21.05.2015 roku w  świetlicy szkolnej  odbył się konkurs recytatorski  „Brzechwa dzieciom” dla klas I-III. Zgodnie z regulaminem, każdy z uczestników recytował jeden dowolnie wybrany wiersz Jana Brzechwy.

Do udziału w konkursie wzięło ponad 20 uczniów. Uczestnicy pięknie prezentowali przeróżne wiersze Brzechwy, przygotowali również stroje i rekwizyty. Usłyszeć mogliśmy, m.in.  „Kaczkę dziwaczkę”, „Na straganie”  „Samochwałę” oraz  „Skarżypytę”.  Na zakończenie uroczystości  wykonano pamiątkowe zdjęcie. Panie z jury z uwagą przydzielały punkty, a rozbawiona zabawnymi wierszami publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Klasy I:
I miejsce Julia Wrzeszcz
II miejsce Martyna Ożóg
III miejsce Natalia Mietelska
Klasy II:
I miejsce Klaudia Sudoł
II miejsce Anna Miter i Nel Wilczek
III miejsce Łucja Iwaniczek
Wyróżnienia otrzymali: Martyna Cholewa, Nadia Dryja i Bartosz Domalaczny.

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobny upominek.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu odwagi, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!

 

WP_20150525_001WP_20150525_005

 

Konkursowa galeria zdjęć!