Wybory do Samorządu Uczniowskiego

27 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program na stworzonych przez siebie plakatach wyborczych. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „brak prac domowych”, „dzień bez jedynki” itp. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu- Pani Zofia Molińska i Marzena Winter . Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg  i zachowanie tajności głosowania.
Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został :

Bartosz Wojciechowski z klasy 8 d


Bartoszowi gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.

Osoby, które również weszły w skład samorządu szkolnego :

Motyka Martyna 8d

Żurek Miłosz 8c

Staszków Aleksander 8c

Lemiesz Patryk 7b

Chądzyński Rafał 7b

Rajca Alicja 5b

Marzec Helena 8d

Sudoł Martyna 8a

Pawłowska Ewa 5b

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie SU

Zofia Molińska i Marzena Winter