Wrocławski Bieg Sponsorowany

19

21 marca 2017, uczniowie klas 4b i 5b wzięli udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym. Jest to coroczna impreza organizowana przez Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, które opiekuje się nieuleczalnie chorymi maluchami.

Ideą biegu jest zebranie pieniędzy na rzecz chorych dzieci. W tym celu uczniowie jeszcze przed biegiem znajdują sobie sponsorów wśród rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów itp., którzy sponsorują ich trud. Pozyskane w ten sposób przez uczniów pieniądze zostaną przekazane na konto Wrocławskiego Hospicjum.

Nasi uczniowie dali dziś z siebie wszystko biegnąc w imię szczytnej idei. Wykazali się również dużą przedsiębiorczością szukając dla siebie sponsorów. Jesteście wielcy!

Pragnę również bardzo serdecznie podziękować Radzie Rodziców, która opłaciła autokar, który zawiózł nas na bieg.

Bardzo dziękuję również Pani Karolinie Kubalce i Pani Katarzynie Szylar, które wraz ze mną sprawowały opiekę nad uczniami biorąc czynny udział w biegu i dopingując naszych podopiecznych.

Anna Pluskota

 

zapraszamy do galerii zdjęć