Wojewódzki konkurs plastyczny „Zwierzęta chronione dolnośląskich parków krajobrazowych”, Jelenia Góra

Miło jest nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Szymon Gromadziński z klasy III a został wyróżniony za pracę „KRET EUROPEJSKI (Talpa Europaea) PARK KRAJOBRAZOWY DOLINA BYSTRZYCY” w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Zwierzęta chronione dolnośląskich parków krajobrazowych”.
Celem konkursu było poznanie gatunków zwierząt chronionych występujących w parkach krajobrazowych województwa dolnośląskiego oraz rozwijanie umiejętności artystycznych w prezentowaniu świata zwierząt.
W konkursie wzięło udział 887 uczestników z klas I-III szkół podstawowych województwa dolnośląskiego. 

Link z wynikami konkursu: https://www.dzpk.pl/index.php/konkursy-imprezy/1251-wyniki-wojewodzkiego-konkursu-plastycznego-pt-zwierzeta-chronione-dolnoslaskich-parkow-krajobrazowych-jelenia-gora


Gratulujemy!


Pozostałym uczniom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w konkursie!


Zespół Nauczycieli Świetlicy