Wizyta w szkole grupy przedszkolnej „Rybki”.

Dnia 17 marca 2026 roku naszą szkołę odwiedziła grupa przedszkolna „Rybki” z przedszkola przy ulicy Drzymały. Uczniowie klasy trzeciej b, wraz z wychowawczynią, przywitali małych  gości. Następnie odbyły się wspólne zajęcia wychowania fizycznego.

Wybrani trzecioklasiści przeprowadzili krótką rozgrzewkę. Potem odbyła się seria różnych zabaw bieżnych. Później wszystkie dzieci zostały podzielone na cztery grupy i ustawiły się w rzędach do ćwiczeń z przyborami. Ćwiczyły zwinność i równowagę z workiem na głowie, wspaniale i szybko toczyły piłkę. Zajęcia zakończyły się ćwiczeniami oddechowymi oraz zabawą „Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy”. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.

Przedszkolaki dostały od trzecioklasistów drobny upominek, aby przypominał im wspólnie spędzony czas. Na zakończenie przedstawiciele samorządu klasy III b oprowadzili naszych gości po szkole. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się.

                                                   Dorota Andruszkiewicz