Wizyta świetlików w bibliotece szkolnej

W ramach udziału świetlicy w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół „Zaczytana Szkoła”, organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego, zorganizowane zostały wspólnie z biblioteką szkolną zajęcia, których celem było rozwijanie i promowanie czytelnictwa.

Podczas przeprowadzonej przez Panią Karolinę Kubalkę – szkolną bibliotekarz, lekcji bibliotecznej uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą biblioteki oraz na własne oczy przekonać się, ile książkowych skarbów czeka na nich w naszej bibliotece.

Poznali również zasady wypożyczania i zwrotu książek oraz zasady korzystania z czytelni szkolnej.

Na koniec wizyty świetliki mogły wypożyczyć wybraną przez siebie książkę.

Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i do zobaczenia przy następnej wizycie w bibliotece.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Wychowawcy świetlicy