Wizyta „Krasnali” w świetlicy szkolnej

9 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej świetlicy szkolnej grupę przedszkolną „Krasnali” z Przedszkola Sióstr Elżbietanek w Kątach Wrocławskich.

 

W tym dniu dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych zorganizowanych w ramach zajęć świetlicowych  na sali gimnastycznej.

Przedszkolaki wspólnie z dziećmi ze świetlicy brały udział w przygotowanych przez wychowawców grach i zabawach sportowych takich jak: przedmuchiwanie piłeczki w obręczy gimnastycznej, rzut woreczkiem do kolegi, bieg przez tor przeszkód.

Dzieci bawiły się świetnie podczas zajęć, a wszystkie konkurencje budziły wiele emocji i wyzwalały w nich ducha walki i rywalizacji. Na koniec wspólnej zabawy nasi goście otrzymali upominki przygotowane własnoręcznie przez dzieci ze świetlicy.

„Krasnale” z uśmiechem na twarzy opuszczały teren szkoły i obiecały, że powrócą do nas już wkrótce.

Dziękujemy wszystkim za miłe spotkanie i do zobaczenia we wrześniu.

Wychowawcy świetlicy