Wizyta dzieci z grupy Zajączków w świetlicy szkolnej.

Dnia 28 marca w świetlicy szkolnej odwiedziła nas grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Kątach Wrocławskich. Dzieci przyszły do nas na zaproszenie p. Doroty Andruszkiewicz.

Zajączki wraz z uczniami klasy 1a miały okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących prawidłowego odżywiania. Rozwiązywały warzywne zagadki. Nazywały zgromadzone składniki i wskazywały te, które dostarczają witamin i soli mineralnych.

Następnie wysłuchały pouczającej piosenki pt. Witaminki w wykonaniu pierwszaków. Potem nastąpił bardzo przyjemny moment związany z przyrządzaniem oraz degustacją kolorowych, zdrowych, wiosennych kanapek.

Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą w pomidora i sałatkę warzywną. Nasi goście z przedszkola wyszli uśmiechnięci i zadowoleni. Mamy nadzieję, że spotkamy się w nowym roku szkolnym.

Wychowawczynie świetlicy

galeria zdjęć