Wirtualna kartka dla Seniora

Od wielu lat przed Świętami Bożego Narodzenia razem z uczniami z naszej szkoły odwiedzamy Seniorów w Domu Pomocy Społecznej w Borzygniewie. Podczas tych świątecznych spotkań wspólnie kolędowaliśmy, robiliśmy ozdoby choinkowe i rozmawialiśmy. Zarówno dla Seniorów jak i dla nas był to czas pełen ciepła, radości  i wzruszeń.

W tym roku ze względu na epidemię COVID-19 świąteczne spotkanie z Seniorami niestety nie jest możliwe. Jednak my wciąż o Nich pamiętamy. W związku z tym pedagog Iwona Więcko i Pani Iwona Gidzińska zorganizowały akcję „Wirtualna kartka dla Seniora”. Uczniowie klas VI podczas lekcji informatyki wykonali piękne kartki świąteczne, z których  została przygotowana prezentacja multimedialna.

Wirtualne kartki świąteczne zostały przesłane do Domu Pomocy Społecznej w Borzygniewie i mam nadzieję, że przyniosą Seniorom trochę radości w tym trudnym czasie epidemii.

Serdecznie dziękuję Pani Iwonie Gidzińskiej i uczniom klas V i VI za przyłączenie się do akcji.

Zapraszamy do obejrzenia pokazu multimedialnego, przygotowanego z wykonanych przez uczniów slajdów.

Kartki świąteczne uczniów klas piątych TUTAJ

Kartki świąteczne uczniów klas szóstych TUTAJ

Pedagog szkolny

Iwona Więcko