Wiosenny pokaz mody

P1500433

Z okazji pierwszego dnia wiosny samorząd uczniowski naszej szkoły 21.03.17r. zorganizował wiosenny pokaz mody. Uczniowie w roli modelek i modeli zaprezentowali swoje oryginalne przebrania wiosenne.

P1500368

Jury w składzie p. Katarzyna Sowińska, p. Iwona Więcko i przedstawiciel SU Mateusz Zbroszczyk oceniało występujących w dwóch kategoriach: zgodność z tematyką, pomysł i wykonanie oraz sposób zaprezentowania stroju. Podczas przerwy na obrady jury odbyły się dwa specjalne pokazy. Pierwszy z nich to pokaz gimnastyki akrobatycznej w wykonaniu: Aleksandry Victor, Igi Napiwockiej i Blanki Włodarczyk. Drugim był pokaz dziewcząt z kółka tanecznego klas 4-6. Konkurs prowadziła uczennica klasy 6b Marta Drab, a muzykę do pokazu przygotował Jakub Jagielski z klasy 6c.

Jury konkursu wyróżniło następujących uczniów:

Adrian Ostrowski z klasy 4c,

Daria Wilczyńska z klasy 4c,

Natalia Filipek z klasy 4a.

 

Nagrody główne otrzymały:

I miejsce: Aleksandra Bednarz z klasy 4a,

II miejsce: Iga Napiwocka z klasy 6b,

III miejsce: Karolina Zawiślańska z klasy 5a.

 P1500441

Wszystkim modelom i modelkom gratulujemy pomysłowości.

Zapraszamy na kolejny pokaz mody już za rok.

 

zapraszamy do galerii zdjęć