VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29 września 2017 r. nasza szkoła brała udział

w

VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

20170925_150653

         Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja była okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogli dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.

      Uczniowie przez cały tydzień aktywnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia w szkole i w domu. Zwieńczeniem akcji były egzaminy z tabliczki mnożenia, które przeprowadzono w miłej i wesołej atmosferze na lekcjach matematyki. Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali certyfikaty.

IMG_3052

20171002_083726

 organizatorki:

Marta Czekałowska

Joanna Palińska

Małgorzata Czarnik

zapraszamy do galerii zdjęć

.