VI Dolnośląski Festiwal Tańca

DSC_0768

Dnia 23 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu odbył się VI Dolnośląski Festiwal Tańca. W imprezie brały udział zespoły taneczne działające przy dolnośląskich szkołach oraz publicznych placówkach oświatowych. Uczestnicy w wieku od 6 lat do ponad 18 lat prezentowali przygotowane przez siebie choreografie.

DSC_0672

Nasza szkołę reprezentował działający od 6 lat Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego „Haneczka”. Tancerze fantastycznie zaprezentowali „Krakowiaka znad Wisły”, w barwnych krakowskich strojach. Po obradach jury okazało się, że w swojej kategorii – tańca ludowego Haneczka zdobyła I miejsce. Do szkoły wróciliśmy z medalami i pięknym pucharem.

DSC_0829

DSC_0831

Gratulujemy naszym tancerzom oraz prowadzącej zespół Haneczka – pani wicedyrektor Beacie Zielińskiej.

zapraszamy do galerii zdjęć: