Utalentowani uczniowie naszej szkoły

Na specjalne zaproszenie nauczycieli wychowania fizycznego pani Marty i pana Adriana Czerwieniec pojawił się trener lekkoatletyki dr Kamil Kobiałka, który  na swojej pracy zna się świetnie i wyszkolił już wielu mistrzów Polski czy Europy.

Celem wizyty była obserwacja dwóch naszych uczniów- Michała Gidzińskiego i Karola Działoszka, którzy według nauczycieli wykazują ogromny potencjał lekkoatletyczny. Po spotkaniu uczniowie otrzymali oficjalne zaproszenie na treningi do Wrocławia.

„Michał i Karol to uzdolnieni młodzi ludzie, którzy dzięki współpracy z Martą i Adrianem zostali wyłowieni z Kątów Wrocławskich do Wojewódzkiego Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Wrocław. Trener WLKS Wrocław poszukuje najzdolniejszych młodych ludzi, a według niego z pewnością do tej grupy zaliczają się uczniowie naszej szkoły. Teraz tylko od chłopców zależy, czy zaangażują się i rozwiną swoje talenty, by w przyszłości rozsławiać gminę, szkołę i klub. PODZIĘKOWANIA dla Marty i Adrian Czerwieniec za zaproszenie i możliwość kontaktu z uczniami, cieszę się, że są jeszcze nauczyciele dla których rozwój uczniów poza szkolą jest bardzo istotny””- powiedział trener Kamil Kobiałka.

 

Życzymy dalszych sukcesów i z pewnością będziemy monitorować postępy chłopców!