Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Uroczyste  zakończenia roku szkolnego, które miało miejsce 21 czerwca 2024 r., zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Apel rozpoczęła Pani wicedyrektor Beata Zielińska, która przywitała zebranych i poprosiła o wejście absolwentów z klas III wraz z wychowawczyniami.

Klasa IIIa z wychowawczynią Iwoną Szwabowską oraz nauczycielką p. Joanną Dąbrowską
Klasa IIIb wraz z wychowawczynią Renatą Palińską
Klasa IIIc wraz z wychowawczynią Agnieszką Krzyżanowską

Tancerze uczniowskiego zespołu Haneczka pod kierunkiem p. Beaty Zielińskiej powitali zebranych wspaniałymi układami tańców ludowych.

Pani dyrektor Ewa Winnicka odczytała list od Pani burmistrz Kątów Wrocławskich Katarzyny Sebzda- Szul skierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców.

W uroczystości udział wzięli reprezentanci nowego pocztu sztandarowego w składzie: Kuriata Klaudia, Dąbrowski Kacper, Bąbolewska Malwina.

Wychowawcy klas trzecich wręczyli dyplomy swoim wychowankom i wręczyli nagrody za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nauczycielki podziękowały również Rodzicom uczniów za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz szkoły oraz za wspomaganie organizacji życia klasowego i szkolnego.

Prezentowanie i honorowanie trzecioklasistów przeplatały występy laureatów Szkolnej Gali Talentów.

W klasie IIIa nagrody otrzymali: Natalia Cyrzan, Jakub Gmyrek, Szymon Gromadziński, Marta Kapitaniec, Filip Kucharski, Kajetan Kukuryk, Jakub Pierzga, Maja Rutkowska
Julia Francka i Helena Jamroz -laureatki Szkolnej Gali Talentów w kategorii taniec.
W klasie IIIb nagrody otrzymali: Martyna Malinowska, Irena Marynowska, Jagoda Szal, Martyna Waśniewska, Lena Wicińska, Maja Wicińska, Tomasz Waligórski, Piotr Koralewicz, Paweł Wróblewski, Magdalena Ślusarczyk, Natalia Żygadło, Aurelia Nowaczyk, Hubert Wawer, Paulina Górecka.
Antonina Cygan– laureatka Szkolnej Gali Talentów w kategorii recytacja.
W klasie IIIc nagrody otrzymali: Aleksandra Bartoszewska, Alicja Chwastyk, Tymon, Gajewski, Helena Jamroz, Tymoteusz Kołodziej, Paweł Krupski, Izabella Łyzińska, Yelyzaveta Mostipan, Emilia Motyka, Zuzanna Samól, Anna Sobesto, Małgorzata Stolarska.
Krzysztof Staromłyński– laureat Szkolnej Gali Talentów w kategorii śpiew.

Wicedyrektor Beata Zielińska serdecznymi słowami podziękowała za pracę odchodzącym z naszej szkoły nauczycielom: p. Ewie Czech-Chołuj, p. Grzegorzowi Makarskiemu, p. Annie Martyniuk, p. Michałowi Wojciechowskiemu.

Na zakończenie uroczystości wystąpili uczniowie zespołu Haneczka pod kierunkiem p. Beaty Zielińskiej oraz chóru Gama pod kierunkiem p. Pauliny Buczkowskiej- Grzelka.

Po części oficjalnej w sali gimnastycznej nauczyciele wraz ze swoimi wychowankami przeszli do klas, gdzie wręczyli świadectwa szkolne.

Uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy miłych i bezpiecznych wakacji.

GALERIA ZDJĘĆ