Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

DSC05282 (2)

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczął się 3 września. O godz. 9:00 uczniowie klas I-III wraz z rodzicami zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie wicedyrektor szkoły Beata Zielińska powitała wszystkich zebranych.

Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz Antoni Kopeć,  dyrektor ZOJO Marek Osiński, przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Wojciechowski, dyrektor szkoły Lidia Reps, wicedyrektor Ewa Winnicka oraz przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Rakowska.

DSCN9301

Był to szczególny dzień dla pierwszoklasistów, którzy pierwszy raz przekroczyli próg naszej szkoły. Przy gromkich brawach i pod opieką wychowawczyń zajęli swoje miejsca.

DSCN9305

DSCN9321

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły wszyscy zebrani odśpiewali hymn państwowy.

DSCN9320

W swoim wystąpieniu pani dyrektor podziękowała radnym za wspieranie inicjatywy rozbudowy szkoły i poinformowała o przebiegu prac przy budowanym basenie. Dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nowych pracowników szkoły.

DSCN9326

Na naszej uroczystości głos zabrał burmistrz Antoni Kopeć, który życzył uczniom, rodzicom i nauczycielom powodzenia w nowym roku szkolnym.

DSCN9332

Po uroczystym apelu uczniowie udali się do swoich klas na pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Uczniowie klas IV-VIII rozpoczęli rok szkolny w poszczególnych grupach o godz. 10:00 i 11:00.

galeria zdjęć