Turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

W poniedziałek 04.11.2019 i czwartek 07.11.2019 nasza szkoła wzięła udział w eliminacjach powiatowych turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Jako pierwsi chłopcy z rocznika głównie 2009 i 2008 godnie reprezentowali barwy „Jedynki” w składzie: Filip Pac, Filip Kobza, Stasiu Wilczek, Wiktor Przybylski, Gabriel Cybulski, Filip Jewgiński, Szymon Kapsa, Kryspin Dulęba, Marcel Januś, Mateusz Perczak.

Pogoda w tym dniu była fantastyczna podobnie jak gra naszych uczniów. Nasz zespół przebrnął przez etap rozgrywek grupowych i awansował do półfinałów, gdzie ostateczne wywalczył sobie III miejsce.

Warto też zaznaczyć, że w kategorii U-12 graliśmy w przewadze chłopcami młodszymi, a to na pewno bardzo dobrze rokuj na przyszłe rozgrywki.

Młodsi zawodnicy swoje mecze rozgrywali w czwartek biorąc udział w kategorii U-10 jako jedna z najmłodszych drużyn na turnieju. Barwy naszej szkoły reprezentowali: Antek Kuriata, Wiktor Kinast, Kacper Staszak, Dominik Demidowski, Jakub Pawlaczyk, Jakub Borowski, Filip Palasek, Mateusz Kapsa. Chłopcy swoje mecze zakończyli na fazie grupowej zajmując 3 miejsce.

Wszystkim naszym uczniom należą się ogromne brawa za walkę i zostawione serce na boisku!