Turniej mini siatkówki dziewcząt

P1550363

Dnia 12.04.18 odbył się turniej mini siatkówki  dziewcząt klas IV „Siatkarskie Dwójki” zorganizowany przez GOKiS Kąty Wrocławskie i SP 2 Katy Wrocławskie. W zawodach wzięło udział łącznie 13 drużyn ze szkół z terenu gminy Kąty Wrocławskie.

            Po zaciętych i pełnych emocji pojedynkach wygrała pierwsza drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2  pokonując w finale zespół z naszej szkoły w składzie Dominika Jarosz i Martyna Kucza. Trzecie miejsce zajęła para z SP nr 2 Kąty Wrocławskie.
W turnieju wystąpiły także drużyny ze szkół podstawowych z Sadkowa i Zachowic.

 

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

Gądko Weronika kl 4a

Iwaniczek Patrycja kl 4b

Cielecka Julia kl 4c

Denes Julia kl 4c

Krzan Wiktoria kl 4c

Jarosz Dominika kl 4d

Kucza Martyna kl 4e

Ożóg Martyna kl 4e

Więckowska Milena kl 4e

Wilczek Nel kl 5b

zapraszamy do galerii zdjęć: TU