Szkoły Pełne Talentów – startujemy po raz drugi!

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców oraz wszystkie osoby zaprzyjaźnione z naszą szkołą do udziału w akcji „Szkoły pełne talentów”. Projekt organizowany jest przez Zespół Lidl Polska i ma na celu podjęcie działań na rzecz lokalnych społeczności, a w szczególności rozwijanie talentów dzieci i młodzieży poprzez wyposażanie placówek w sprzęt sportowy i elektroniczny.

Akcja polega na zbieraniu Talenciaków (specjalnych kuponów) otrzymywanych po zakupach w sieci sklepów Lidl, a następnie przekazywanie ich na rzecz szkoły, zarówno w formie tradycyjnej (w szkole znajduję się specjalna skrzynka) jak i za pomocą strony internetowej.

Zgromadzone na koncie szkoły Talenciaki będzie można wymienić na atrakcyjne pomoce dydaktyczne.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i z góry dziękujemy!