Szkolny Konkurs „Zostań Gwiazdą”

IMG_20170505_122155

W piątek 5 maja 2017 r. odbył się Szkolny Konkurs „Zostań Gwiazdą”. Nasze absolwentki: Wiktoria Rydzicka  z piosenką „Mięta” i Maja Mazur z piosenką „Stay with me” otworzyły zmagania konkursowe. Po wysłuchaniu 17 utworów jury, w składzie: Maja Mazur, Wiktoria Rydzicka, Karolina Wojciechowska oraz p. Anna Pluskota, wyłoniło laureatów do etapu gminnego:

Kategoria klasy I-III

1. Kamila Filak

2. Martyna Albert

Kategoria klasy IV-VI

1. Marta Drab

2. Dominika Chądzyńska

Przypominamy, że te cztery osoby będą  reprezentowały naszą szkołę 12 maja 2017r. na Konkursie Gminnym w GOKiS Kąty Wrocławskie o godzinie 10.00.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie.

Organizator konkursu:

Krzysztof Krzyżański

zapraszamy do galerii zdjęć