Szkolny konkurs „ŚWIĄTECZNY STROIK BOŻONARODZENIOWY”

W dniach 03 – 18.12.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka został zorganizowany konkurs na Świąteczny Stroik Bożonarodzeniowy.

         Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie tworzenia stroików świątecznych, pobudzenie aktywności twórczej i konstruktywnego wykorzystania czasu wolnego. W prezentacji konkursowej brało udział 11 uczniów z następujących klas: 1 – (4 uczestników), 2 – (3 uczestników), 3 – (3 uczestników), 4 – (1 uczestnik). Przedmiotem konkursu był Stroik Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej, wykonany dowolną techniką w tradycyjnym rozmiarze umożliwiającym prezentację na świątecznym stole.Komisja Konkursowa w kryteriach oceny brała pod uwagę: kreatywność, kompozycję i ogólne wrażenie estetyczne. 

W kategorii A – klasy (od I-III oraz IV):

I miejsce zajęła Hanna Balcerek 2b 

I miejsce zajęła Zofia Średnicka 2b

II miejsce zajęła Anna Kalwat 1c

III miejsce zajął Adrian Błajet 4b


Dodatkowe wyróżnienie otrzymali: Natalia Cyrzan 3a, Agata Gidzińska 1a, Justyna Stasiak 3b, Jakub Kuleta 3c, Patrycja Werner 2b, Jakub Raźniak 1c, Maja Ślusarek 1a.


Uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach świątecznych!


Organizatorzy: Maria Mikulska, Magdalena Benedikt