Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej i Religijnej

IMG_2640

Dnia 24 października 2018 r. w naszej szkole odbył się, po raz kolejny, Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej i Religijnej. Wzięło w nim udział 17 uczniów z klas IV-VIII. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach. Każdy uczestnik prezentował 1 utwór w kategorii recytatorskiej lub poezji śpiewanej.

      Szkolna komisja wyłoniła 7 laureatów, którzy będą reprezentowali naszą placówkę w XX Przeglądzie Recytatorskim w dniu 7 listopada 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

Rafał Chojnacki- kl. IV „b”,

Michalina Muchorowska – kl. V „a”,

Zofia Nowicka, Wiktoria Wołoszczuk, Gabriela Żygadło- kl. V „d”,

Adrian Ostrowski- kl. VI „c”,

Natalia Jarosz- kl. VII „a”.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Nawrocka

zapraszamy do galerii zdjęć