Szkolny Dzień Chłopaka

Dnia 30 września, odbył się Szkolny Dzień Chłopaka. Z tej okazji każdy chłopak otrzymał w swojej klasie prezenty od koleżanek, a Samorząd Uczniowski przygotował mini konkursy : „Bicie piany z białek”, „Kwaśna mina”, „Znawca samochodów”.  Trudno było wyłonić wygranych, ponieważ każdy z chłopców, który podjął się wyzwania wygrał.

Okazało się , że ręczne ubijanie piany może być świetną zabawą, a dodatkowo (według chłopców), mamy nie muszą kupować mikserów, ponieważ nie ma takiej potrzeby, gdy ma się w domu fachowców od ręcznego ubijania piany z białek.

Nikt nie miał również kwaśniej miny po zjedzeniu plasterka cytryny, a i marki samochodów nie są obce dla naszych młodych panów.

Wspólne świętowanie wpłynęło na pozytywną atmosferę podczas przerw. Było bardzo wesoło i sympatycznie.  Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

SU