Szkolna Spartakiada klas I-III

 

DSCN1805min

11 i 12 czerwca odbyła się Szkolna Spartakiada. Wzięli w niej udział uczniowie klas I-III. Organizatorkami imprezy były nauczycielki: Marta Mędrek i Iwona Szwabowska oraz wicedyrektor Beata Zielińska.

Początek spartakiady to uroczyste wprowadzenie drużyn, przywitanie uczestników, przedstawienie instruktorów. Następnie dzieci w zespołach rywalizowały w wybranych konkurencjach: żonglerce piłką, biegu po torze przeszkód, skokach na skakance, rzutach do kręgli, skoku w dal, kozłowaniu piłki slalomem.

Uczniowie z ogromnym entuzjazmem przystąpili do zaproponowanych przez organizatorów zadań, które dostarczały sporej dawki emocji. Po prawie dwóch godzinach intensywnej rywalizacji zakończyliśmy dziecięce zmagania. Zwycięzcami zostali wszyscy mali sportowcy, którzy w nagrodę otrzymali soczki oraz owoce i warzywa.

Najlepsi zawodnicy w swoich konkurencjach zostali wyróżnieni na podium i nagrodzeni dyplomami.