Szkolna Gala Talentów klas IV – VI

gala

21 czerwca 2016r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole pokaz umiejętności, zdolności, talentów naszych uczniów. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań, pasji, tego, co wychodzi im najlepiej, z czego mają największą frajdę. Tym razem SZKOLNA GALA TALENTÓW dedykowana była tym, którzy te talenty wspierają – RODZICOM.

Prezentacje uczniów nie miały charakteru konkursu, nie mniej jednak chciałyśmy wyróżnić tych, którzy w dniu dzisiejszym wywarli na publiczności największe wrażenie. Dlatego też pokazy podzielono na cztery kategorie, w których wyróżniono:

– kategoria MIKROFON – KAROLINA MOCZKODAN

– kategoria INSTRUMENT – MARTA DRAB

– kategoria SPORT – KACPER KUCZEK

– kategoria  RĘKODZIEŁO – WERONIKA  MIAZEK

Pokazy umiejętności tych uczniów będziemy mogli jeszcze raz zobaczyć na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Dodatkowo wyróżniono także recytację w wykonaniu Marcela Krzana. Duże wrażenie na publiczności wywarł także film prezentujący umiejętności jazdy na snowboardzie Hanny Borowiak.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Szkolnej Gali Talentów  za niezwykłe występy. Pozostałych uczniów zachęcamy do  zaprezentowania swoich zainteresowań w  przyszłym roku szkolnym.

Katarzyna Sowińska i Monika Górniak