Dyskoteka szkolna z okazji Dnia Dziecka

P1470644

Dnia 01 czerwca 2016r. z okazji „Dnia Dziecka” samorząd uczniowski zorganizował dla klas 4-6 szkolną dyskotekę. Podczas zabawy odbył się konkurs „wiszące jabłka”- należało w jak najkrótszym czasie zjeść jabłko zawieszone na sznurku bez pomocy rąk. Odbyły się także występy karaoke podczas których uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty muzyczne. Na koniec dyskoteki członkowie SU ogłosili wyniki konkursu na króla i królową dyskoteki. Zostali nimi Kornelia Tarnowicz i Krzysztof Tomczuk, którzy wykonali wspólny taniec.

P1470742

Dj-em puszczającym muzykę był Bartosz Ożóg z klasy 5c, a dyskotekę prowadziły Dominika Wierzbicka z klasy 5b i Magdalena Dudziec z klasy 6c.

P1470710

Wszyscy świetnie się bawili, a dzięki tanecznym piosenkom poczuliśmy klimat zbliżających się wakacji.

P1470644

Opiekun SU

zapraszamy do galerii zdjęć: