Świąteczne wypieki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

wypieki3

22 listopada 2017 roku uczniowie naszego koła wolontariackiego znów udali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ulicy Drzymały, aby tam wraz z wychowankami tejże szkoły uczestniczyć we wspólnym pieczeniu świątecznych pierników. Współpraca ta jest elementem programu naszego szkolnego Koła Wolontariatu, który zakłada wspólne zajęcia dzieci z naszej szkoły i dzieci z Ośrodka.

Współpraca między naszymi szkołami zakłada kilka etapów. Pierwszy z nich już się zakończył, a był to projekt taneczny. Uczniowie naszej szkoły przygotowali układ taneczny, w który zaangażowali uczniów Ośrodka.

W tej chwili realizujemy projekt kulinarny. Uczniowie Ośrodka zaprosili naszych uczniów na wspólne pieczenie pierników, które będą słodkim podarunkiem dla osób ubogich i potrzebujących.

Dziękuję wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie.

Anna Pluskota

wypieki1 wypieki2