Świąteczna wizyta u seniorów

 p1490769

Okres zbliżających się świąt to szczególny czas, który większość z nas spędza na przygotowaniach do wspólnego, rodzinnego spotkania. Ale są osoby starsze, samotne, często chore dla których ten okres jest szczególnie trudny.
Dnia 14 grudnia 2016 roku przedstawiciele samorządu uczniowskiego pod opieką pani Sylwii Wakuły i pani pedagog Iwony Więcko oraz kółka muzycznego naszej szkoły wraz z kolegami ze szkoły podstawowej w Gniechowicach odwiedzili seniorów w Domu Pomocy Społecznej „Dom nad Zalewem” w Borzygniewie.
Uczniowie pod kierunkiem pana Krzysztofa Krzyżańskiego wykonali piękny koncert kolęd, po którym obdarowali seniorów własnoręcznie wykonanymi, świątecznymi słodkościami.
Wspólnie kolędowaliśmy, spędzaliśmy czas na rozmowach i wysłuchaniu ciekawych wspomnień i doświadczeń pensjonariuszy ośrodka.
Było to spotkanie pełne wzruszeń, refleksji ale też radości.

Opiekun SU
Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć