
Z dumą informujemy o znakomitych osiągnięciach uczniów naszej szkoły w prestiżowym konkursie zDolny Ślązak:
Karol Rajkowski (7B) został Laureatem z historii,
a Blanka Calik (8B) uzyskała tytuł Finalisty z chemii.
28 kwietnia br. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala Laureatów. Spotkanie to podsumowało miesiące intensywnej pracy i rywalizacji, podczas których uczestnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą z danego przedmiotu, ponieważ to wyjątkowe wydarzenie co roku gromadzi młodych ludzi z całego regionu. Do etapu szkolnego przystąpiło prawie 58 tys. uczniów z 665 dolnośląskich szkół.
Serdecznie gratulujemy naszym Zwycięzcom oraz ich Nauczycielom i Rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań!
Szkolni koordynatorzy konkursu
Małgorzata Czarnik i Małgorzata Susłowicz


















