Sukces naszego ucznia

Michał Witaszek

W dniach 12-18 października tego roku Michał Witaszek uczeń klasy VIIB uczestniczył wraz ze swoją drużyną z Młodzieżowego Klubu Sportowego Parasola Wrocław, ( w którym trenuje od 5 lat ) w międzynarodowym turnieju piłki nożnej Costa Brawa CUP w Hiszpanii – Katalonia. Podczas tego turnieju rozegrali mecze z takimi krajami jak: Dania, Francja i Niemcy, nie dając im żadnych szans, wygrywając wszystkie sześć spotkań, zdobywając pierwsze miejsce w turnieju. Trzeba zaznaczyć, że po raz pierwszy w historii drużyna z Polski z rocznika 2007 zdobyła najwyższe miejsce na podium w tak prestiżowych zawodach. Michał gra na pozycji obrońcy. Strzelił 6 bramek ( 1 z karnego, 1 z wolnego, 2 z główki i 2 z akcji ) a jego drużyna zdobyła łącznie 43 bramki tracąc tylko 1.

Brawo!