Spotknie informacyjne dla przedszkolaków i ich rodziców.

DSC_0830

12 czerwca odbyło się spotkanie informacyjne dla przyszłych uczniów  klas pierwszych oraz ich rodziców. Po krótkiej prezentacji multimedialnej przybliżającej ofertę edukacyjną szkoły, goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez najmłodszych uczniów naszej placówki.

Na dzieci z przedszkoli czekały atrakcje. Zwiedziły one szkołę, poznały swoje wychowawczynie i bawiły się wspólnie w różne gry integracyjne.

Dla rodziców drzwi otwarte były okazją do poznania zasad funkcjonowania szkolnej świetlicy, zapoznania się z ofertą szkoły oraz spotkania z dyrekcją i nauczycielami.

Wstąpienie dziecka do szkoły, jako ucznia klasy pierwszej, stanowi dla niego i jego rodziców bardzo ważny moment w życiu. Każdy z uczestników dzisiejszego spotkania zatrzyma zapewne w pamięci przeżycia pierwszego dnia w szkole.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie pracą naszej szkoły.

Zdjęcia z galerii.