Spotkanie z pisarzem p. Marcinem Pałaszem

P1130563min
W Bibliotece Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu dnia 31 marca 2015 r. odbyło  się spotkanie autorskie, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.
Mieliśmy przyjemność poznać pisarza Marcina Pałasza. Jest to autor  słuchowisk radiowych oraz książek dla dzieci i młodzieży, a do tego  wrocławianin.
Pan Marcin Pałasz okazał się pisarzem z ogromnym poczuciem humoru.  Zwierzył nam się w sekrecie, że nie lubi chodzić w garniturze, śpi do południa,  by potem pisać w nocy. Pomysły na swoje książki czerpie z własnego życia oraz z  obserwacji poczynionych na spacerze z psem. Ten właśnie czworonożny przyjaciel  pana Marcina stał się tytułowym bohaterem cyklu książek o ELFIE.
Jeżeli książki pana Marcina są tak ciekawe jak spotkanie z nim samym to  zapraszamy wszystkich do lektury jego książek.
My już je czytamy!
uczniowie klas II a, III a oraz III b
P1130562
P1130568